مشتریان ما

آژانس مسافرتی مدبران

مدبران سفرهای خاطره انگیز ، یکی از آژانس های مسافرتی با سابقه در عرصه خدمات مسافرت هوایی و گردشگری می باشد .
مدبران با اعتماد به داده پردازان زانتکس ، حضور مستمر و ماندگار در نتایج جستجو را به امری قطعی و خدشه ناپذیر در سازمان خود تبدیل کرد .
در جلسات ابتدایی ، برنامه ریزی های میان مدت و دراز مدت برای این سایت در قالب استراتژی ترسیم شد و با شکل گرفتن این نقشه راه ، تکلیف مراحل اجرایی طراحی سایت نیز مشخص شد و مهندسین داده پردازان زانتکس کار خود را شروع کردند .
با توجه به این که مدبران مجری مستقیم تور اتریش می باشد و برگزاری تور کانادا و تور اروپا در خدمات این مجموعه جای دارد ، کار ویژه روی کلمات مرتبط و اعلامی مدبران آغاز شد و تولید محتوا بر این اساس صورت گرفت .
همیشه ایام منتهی به نوروز هر سال ، تعداد سفرهای داخلی و خارجی افزایش چشمگیری می یابد . بر همین مبنا تکاپوی ارائه دهندگان خدمات گردشگری و مسافرت هوایی برای جذب مسافر و مشتری خدمات ارائه شده هم افزایش می یابد . فارغ از تبلیغات محیطی و فیزیکی آژانس های مسافرتی در ایام نوروز ، قطعاً یکی از روش های تبلیغات هم تبلیغات در فضای مجازی است . واقع امر این است که تبلیغات در فضای مجازی خصوصاً در پیام رسان های موبایلی و شبکه های اجتماعی اشتراک محتوای متنی و تصویری ، اگر به فضای مشخصی وصل نباشند ، کارامد نخواهند بود . این فضای ثابت و مشخص ، همان سایت مجموعه هایی مانند مدبران است . سایت مدبران به عنوان مرجع و مبنایی برای تامین خوراک و محتوای بنرهای اینترنتی و سایر انواع تبلیغات مجازی در نظر گرفته شد و ساختار آن بر این اساس تنظیم شد .
هدف داده پردازان زانتکس از بهینه سازی سایت مدبران سفرساز ، حضور پررنگ در کسب و کار خود و به دست آوردن و حفظ جایگاه درخور شأن این آژانس هواپیمایی بود .
هم اکنون مدبران سفرساز در صدر نتایج جستجوی محتوای تنظیم شده قرار دارد و با تبلیغات گوگل ، نسبت به رقبای خود در این عرصه نیز پیشتاز است .

آژانس مسافرتی مدبران
Rated 5/5 based on 1109 reviews