خدمات طراحی سایت

طراحی وب سایت

توسط: admin در 22-07-1395, 12:39
طراحی حرفه ای انواع وب سایت از جمله وبسایت شرکتی ، سایت سازمانی ، سایت خبری ، سایت رزرواسیون ،…

بهینه سازی وب سایت

توسط: admin در 21-07-1395, 12:41
بهینه سازی سایت ، بهینه سازی برای موتور جستجو ، بهینه سازی تخصصی برای گوگل به جای بهینه…

اتوماسیون اداری

توسط: admin در 19-07-1395, 12:42
حکایت اتوماسیون اداری و ایجاد آن ، مشابه گذر از چرتکه و رسیدن به ماشین حساب است . ایرادی در چرتکه نیست ولی گاه هایی هست که چرتکه کافی نیست و چیزهایی هست که در توان چرتکه نیست . با همین تمثیل به این مقاله اتوماسیون اداری ورود می کنیم . 

اپلیکیشن موبایل ios

توسط: admin در 18-07-1395, 12:43

توسعه نرم افزار های موبایلی ، شکلی جدید از ارائه انواع محتوا می باشد . تولید نرم افزار بر بستر پلتفرم گوشی های هوشمند اپل ، یکی از اموری است که نیاز به تخصص و مهارت دارد . داده پردازان زانتکس بر حسب نیاز مشتریان خود ، اقدام به ارائه خدمات طراحی نرم افزار آی او اس نموده است .

اپلیکیشن موبایل اندروید

توسط: admin در 17-07-1395, 01:41
دنیای نرم افزار های اندروید ، دنیایی به وسعت تمام کسانی است که سیستم عامل گوشی هوشمندشان اندروید است . از این رو افراد خلاق و شرکت ها و . . .  به این سو متمایل شده اند که محتوایی در این ساختار تولید کرده و درصدد نیل به اهداف خود برایند . 

خدمات برندینگ

توسط: admin در 16-07-1395, 10:30
در دیگر مقالات طراحی سایت به کرات اشاره کرده ایم که داشتن کاربری چندگانه ، ماهیت وب سایت است .

تبلیغات اینترنتی

توسط: admin در 15-07-1395, 10:26
رسانه ها در طول تاریخ حیات خود ، فراز و فرود هایی را داشته اند . زمانی رسانه در چارچوب سنگ نوشته ها ، علام رنگی روی درختان و محیط ، جار زدن جارچی ها در شهر ، بلند کردن دود با شکل خاص ، سنگ نوشته ها و ... تعریف می شد . از زمانی که بشر توانست به سرعت در تمام موارد پیشرفت کند ، رسانه ها هم پیشرفت زیادی کردند . در این سیر ، عمر مفید محبوبیت و فراگیری هر رسانه تا زمانی تضمین شده بود که رسانه بعدی تولد نیابد . در یک بررسی اجمالی می توان گفت که این مراحل از روزنامه به رادیو ، تلویزیون ، اینترنت و فرا اینترنت یا همان اینترنت اجسام رسیده است . واقعیت این است که دنیای ما توسط اینترنت احاطه شده است . فناوری ای که زمانی قرار بود منحصر به استفاده نظامی یکی از ارتش های دنیا باشد ، امروزه به فراگیرترین عنصر رسانه ای تبدیل شده است که در تار و پود اجزای زندگی نوع بشر نفوذ پیدا کرده است . منظور از اینترنت اجسام ، حضور اینترنت در اجسام پیرامونی ماست . مثلاً اینترنت در موبایل ، اینترنت در تلویزیون ، اینترنت در هوشمند سازی ساختمان و سایر موارد . همه این ها نشانگر آن است که اینترنت دارای جایگاه بسیار مهمی می باشد .
اینترنت بازار کسب و کارها را به نوعی در نوردیده است . یعنی علاوه بر ان که کسب و کار ها تلاش می کنند تا حضور موثرتری در بخش سایت و بازدید وب سایت خود داشته باشند ، در این راستا نیز تلاش می کنند که خروجی فروش یا اطلاع رسانی یا به طورکلی خدمات قال ارائه خود را افزایش دهند .
اینترنت زبان خود را دارد و باید در فضای آن با ادبیات آن کار کرد . یعنی برای محبوب سازی وب سات یا تبلیغات وب سایت ، نمی توان صرفاً نصب بیلبورد تبلیغاتی در خیابان ها و یا توزیع تراکت تبلیغاتی را به عنوان موثرترین راهکار قلمداد کرد ؛ بلکه باید از طریق تبلیغ در اینترنت ، خروجی موثر و مناسب را دریافت کرد .
تبلیغات اینترنتی ، یکی از خدماتی است که داده پردازان زانتکس به عنوان خدمات تکمیلی ارائه می کند . تبلیغات اینترنتی امری تخصصی است و جدای از این که این ظرفیت را دارد که سود خوبی نصیب مجموعه ارائه دهنده این خدمات بکند ، از طرفی هم چالشی جدید درد نتیجه بخش بودن و اثر بخشی متوجه شرکت ارائه دهنده می کند . زانتکس به دلیل گزینش و غربال روش های تبلیغ در اینترنت ، این توانایی را دارد که یکی از بهترین پکیج تبلیغات اینترنتی را پیشنهاد کند . بسته تبلیغات اینترنتی شال تنوعی از روش های تبلیغی مانند درج بنر اینترنتی و سایر موارد است که البته انعطاف پذیر نیز می باشد .
تبلیغات اینترنتی میتواند با بودجه ای که مشتری قصد دارد هزینه کند و یا پیشنهادی که زانتکس ارائه کرده است ، تغییر کند . گاهی تبلیغات اینترنتی تنها بخشی از کار است و گاهی تمام کار است . تبلیغات اینترنتی برای کسب و کار های کوچک نیز قابل انجام است و تبلیغات در اینترنت چیزی نیست که منحصر به شرکت های بزرگ و مشهور باشد . قیمت تبلیغات اینترنتی را مشتری تعیین می کند .
یکی از مزیت هایی که تبلیغات اینترنتی دارد ، این است که قابل سنجش است . یعنی اگر در بازه مشخصی از زمان نتیجه مطلوبی نداد ، می توان در لحظه آن را متوقف کرد . معمولاً اثرات تبلیغات اینترنت ، تا مدت ها باقی می ماند . در رابطه با دیگر مزیت تبلیغات اینترنتی باید افزود که قیمت تبلیغات اینترنتی در مقایسه با بازده تبلیغات اینترنتی بسیار مقرون به صرفه است و توجیه اقتصادی است .
تبلیغات اینترنتی ، یاری رسان بهینه سازی وب سایت هاست . در واقع بهینه سازی سایت ، نیاز به مکملی مانند تبلیغات در اینترنت دارد . همین طور ، جزئی مؤثر از اجزای برندینگ اینترنتی خواهد بود . شما می توانید تمام این موارد را در قرارداد طراحی سایت بگنجانید و قسمتی به عنوان تبلیغات اینترنتی را با شرایط مد نظر در قرارداد تنظیم نمایید .
در صورتی که نیاز به مشاوره بیشتر در این زمینه دارید ، کارشناسان داده پردازان زانتکس پاسخگوی سوالات شما خواهند بود .

تبلیغات در تلگرام

توسط: admin در 18-03-1395, 11:51
تلگرام هم یکی دیگر از نرم افزارهای ارتباطی است که سرعت افزایش کاربرانی که به آن می پیوندند زیاد است . جالب است بدانید تلگرام از زمان انتشار اولیه خود تا حد اقل پایان سال 2016 میلادی ، برای تبلیغ خود ، هزینه ای پرداخت نکرده است و محبوبیتش را مدیون کارامدی خود بوده است . 

تبلیغات در اینستاگرام

توسط: admin در 18-03-1395, 11:42
اینستاگرام . یک نرم افزار برای به اشتراک گذاردن تصاویر . نرم افزاری محبوب که سرعت رشد تعداد کاربرانش بسیار زیاد است . از اینستاگرام استفاده های تجاری هم می شود . 

چاپ و تبلیغات

توسط: admin در 18-03-1395, 10:31
قبول سفارش های چاپ و تبلیغات با بهترین کیفیت و قیمت ، چاپ تیشرت ، چاپ لیوان ، چاپ پازل ، چاپ پرچم

سامانه های کاربری و نمایندگی پیامک

توسط: admin در 18-03-1395, 10:27
داده پردازان زانتکس بر بستر توانایی نرم افزاری و اتکا به پشتوانه سخت افزاری موجود ، اقدام به ارائه یکی از قدرتمند ترین سامانه های پیامکی سطح کشور نموده است .
اگر شما از کاربرانی هستید که به خدمات پیام کوتاه و ارسال SMS نیاز دارید یا حتی علاقه مند به آگاهی از راهکارهای سازمانی مبتنی بر پیام کوتاه و قابلیت های آن هستید ، سامانه هوشمند ارسال پیام کوتاه داده پردازان زانتکس به شما کمک می کند تا در راستای این اهداف گام بردارید .
در رابطه با سامانه های کاربری پنل اس ام اس باید افزود که محیط این نرم افزار های تحت شبکه اینترنت یا اصطلاحاً تحت وب ، بسیار کاربر پسند و ساده طراحی شده است . تمام قسمت های این سامانه به زبان فارسی وساده نوشته شده اند ؛ از این رو کار با این سامانه بسیار راحت است و شما با وارد کردن متن پیام ، تعداد درخواستی پیامک ارسالی و سایر مشخصات ، دستور ارسال را صادر کرده و این سیستم با درصد ارسال موثر بالا ، به شما کمک می کند تا یهترین نتیجه را از ارسال اس ام اس خود دریافت کنید .
این سامانه های کاربری اس ام اس ، قابلیت ارسال کد پستی ، ارسال به وایبر ، ارسال به تلگرام ، ارسال از روی نقشه ، ارسال بر اساس تفکیک جنسیت ، ارسال بر اساس اپراتورهای کشور ، ارسال بر اساس دائمی و اعتباری بودن خطوط تلفن همراه ، ارسال زمان دار ، ارسال در آینده ، برگزاری مسابقه پیامکی ، برگزاری نطرسنجی ، نوبت دهی ، پشتیبانی پیامکی شماره سریال ، ارسال شماره بلیط هواپیما ، شماره بیمه نامه و بسیاری قابلیت های دیگر را دارند .
به کلیه مشتریان داده پردازان زانتکس که از این مجموعه خدمات طراحی سایت دریافت کرده اند ، یک سامانه هوشمند پیام کوتاه با کلیه امکانات هدیه می شود .
شایان ذکر است در صورتی که پیام های ارسالی شما چه از نوع پیامکی ، چه از نوع تلگرامی و . . . چنانچه به هر دلیلی به دست مخاطب نرسد  ، اعتبار آن پیام به حساب شما بازگردانده می شود .
در حال حاضر خطوط 1000 ، 2000 ، 3000 ، 50004 ، 50002 و 021 توسط داده پردازان زانتکس عرضه می شود و امکان استعلام آنلاین خطوط و خرید آنلاین خطوط اختصاصی وجود دارد .
همچنین چنانچه کسب و کار شما مرتبط با حوزه فناوری های الکترونیکی است و به نوعی امکان ارائه این خدمات در کسب و کار شما وجود دارد ، سامانه های نمایندگی و ریسلری پیام کوتاه داده پردازان زانتکس در خدمت شما هستند تا بر پایه قابلیت های ویژه در نظر گرفته شده در سامانه های هوشمند پیامکی ، به ارائه خدمات پیام کوتاه با در اختیار داشتن یک سایت کامل بپردازید .
نحوه کار به این صورت است که در ابتدا یک سایت با تمام امکانات فنی و پشتیبانی در اختیار نمایندگان قرار می گیرد که هیچ نامی از داده پردازان زانتکس در آن وجود ندارد و نمایندگان می توانند به صورت مستقل به فروش سامانه های پیام کوتاه بپردازند .
جالب است بدانید که به جز پرداخت هزینه اندک اولیه ، نمایندگان زانتکس هیچ هزینه ای بابت فروش پنل های کاربری به زانتکس نمی پردازند و تمام درامد حاصل از فروش پنل اس ام اس متعلق به خود آنان خواهد بود .
از دیگر امکانات ویژه ای که برای سامانه های نمایندگی در نظر گرفته شده است ، این است که نمایندگان داده پردازان زانتکس ، هر پیام کوتاه را با قیمت ارزان تری نسبت به کاربران خریداری می کنند .
یادآور می شود کلیه سامانه های نمایندگی و کاربری داده پردازان زانتکس ، مجهز به سیستم تیکتینگ با قابلیت بارگذاری فایل هستند . ارتباط دوسویه چه بین کاربران و نمایندگان ، چه بین کاربران و زانتکس و چه بین نمایندگان و زانتکس به راحتی برقرار است و در خارج از ساعات اداری نیز امکان ارتباط با مخاطب وجود دارد .
همچنین ، کلیه سامانه های نمایندگی پیامک زانتکس و کلیه پنل های کاربری زانتکس ، قابلیت اتصال به انواع سایت ها را دارند . خدمات سایت یا اصطلاحاً web service این امکان را در اختیار سایت ها می گذارد تا با اتصال این افزونه های پیامکی زانتکس به سایت خود ، اطلاعاتی را برای مخاطبین سایت ( عموماً شماره فاکتور و اطلاعات خرید و وضعیت سفارش در سایت های فروشگاهی ) ارسال کنند .
خواهشمند است جهت استعلام قیمت هر کدام از موارد مرتبط با سامانه های کاربری و نمایندگی پیام کوتاه داده پردازان یا طرح سوالاتی که در این مقاله پنل اس ام زانتکس به آن پرداخته نشد ، با کارشناسان داده پردازان زانتکس تماس حاصل فرمایید .

دامنه سایت

توسط: admin در 18-03-1395, 10:25
داده پردازان زانتکس روی کلیه سایت هایی که مسئولیت طراحی آن ها را به عهده می گیرد ، یک عدد دامین رایگان نیز به مشتریان خود اهدا می کند .
خدمات ثبت دامنه ، نگهداری و تمدید دامنه ها از جمله خدماتی است که داده پردازان زانتکس در مجموعه خدمات طراحی وب سایت خود آورده است .
داده پردازان زانتکس با ثبت انواع دامنه های داخلی و خارجی ، دامنه های فارسی و  . . . ، نیاز مشتریان خود به این خدمات را نیز پوشش می دهد .
خوب است بدانید دامنه نامی منحصر به فرد است . یعنی در تمام دنیا ، از هر دامنه فقط یک عدد وجود دارد و منحصر به یک سایت است .
دامنه ها پسوند های متفاوتی دارند . مثل  .com .ir .org و . . . . هر یک از پسوند های دامنه کاربرد متفاوتی دارند . کشور ها هم دامنه ملی دارند . مثلاً دامنه ملی کشورمان ایران ، .ir می باشد . دامنه های دات کام .com برگرفته از واژه commercial به معنی تجاری می باشد و برای سایت های تجاری به کار می رود . یا دامنه .org که برگرفته از organization می باشد برای ارگان ها و نهاد ها به کار می رود .
زمان اعتبار دامنه ها به صورت پیش فرض یک سال است و پس از یک سال ، دامنه در صورت عدم تمدید ، منقضی می شود . این اما آخرین فرصت در اختیار داشتن یک دامنه برای مالک آن نیست . دامنه ها تا 60 روز پس از انقضاء ، در اختیار مالک قبلی خواهند بود یا اصطلاحاً قفل می مانند . در این زمان امکان انتقال وجود دارد اما امکان فعال شدن و معتبر بودن وجود ندارد تا زمانی که هزینه تمدید آن پرداخت شود . پس از گذشت دو ماه ، دامنه آزاد شده و توسط سایرین قابل رویت است .
مشخصات و راه های ارتباطی با مالکان دامنه ها در پایگاه whois قابل رویت است .
دامنه های اینترنتی به واسطه خاص بودن و زیبا بودن ، خرید و فروش می شوند .
فراموش نکنید دامنه یکی از قسمت های مهم تشکیل دهنده url می باشد .
دامنه شما در domain name register center ثبت می شود و who is  یک سایت وابسته به سازمان ثبت دامنه است که با جستجوی هر دامنه ، مشخصات دامنه را به شما نمایش می دهد .

هاست

توسط: admin در 18-03-1395, 10:24
هاست در انگلیسی به معنای میزبان است و در طراحی سایت نیز اصطلاح هاست به معنی فضای میزبان سایت شماست .
هاست در واقع یک کامپیوتر تحت شبکه است که توسط کنترل پنل سایت شما مدیریت می شود ؛ هاست بخشی از فضای موجود یک یکامپیوتر همیشه متصل به اینترنت است که این امکان را به کاربران گوناگون می دهد تا با وارد کردن دامنه سایت مورد نظر در آدرس بار مرورگر ها ، به محتوای آن دسترسی داشته باشند .
DNS های دامنه حتماً باید برای هاست تنظیم شوند . چنانچه Data center به هر دلیلی از بین برود ، DNS ها نیز از بین می روند تا دامنه بدون هاست دزدیده نشود .
امنیت سرور ها بسیار مهم است .
سرور داده پردازان زانتکس در کشور آلمان قرار دارد و از بهترین ، پر سرعت ترین و امن ترین سرورهای موجود می باشد .
همچنین ، امنیت بالای این سرور ، سایت شما را از حمله ها و اقدامات مخرب در امان نگه می دارد .
سرعت پاسخگویی و بارگزاری صفحات سایت های آپلود شده روی سرور پر قدرت داده پردازان زانتکس از دیگر ویژگی های برجسته ای است که می توان به آن اشاره نمود .
در واقع سایت هایی که روی سرور آلمانی سایت های زانتکس آپلود شده اند ، در فضای امن میزبانی می شوند و به صورت مستمر ، نسخ پشتیبان از این سایت ها تهیه می شود . بک آپ گیری از سایت ( website backup ) سبب آسودگی خیال از ماندگاری متن و محتوای سایت می شود .