اخبار

فاز چهارم سایت پیشگام پرینت در حال اتمام است
فاز چهارم سایت پیشگام پرینت در حال اتمام است

فاز چهارم سایت پیشگام پرینت در حال اتمام است
پیشگام پرینت یکی از بزرگترین پروژه های در دست اجرا در زانتکس است . پیشگام پرینت در زمان اتمام ، بزرگترین و جامعترین سایت معرفی و فروش کالاو خدمات چاپ وتبلیغات در سطح کشور خواهد بود .
پیشگام پرینت به دلیل وسعت اجرائیات و حجم عملیات های گوناگون و مشغله های گوناگون تیم های اجرایی این پروژه طراحی سایت ، به آرامی در حال پیشرفت است . جهت جلوگیری از اختلال و حفظ نظم و انسجام ، هر زیرسیستم ( پیشگام پرینت 6 زیرسیستم یا همان sub system دارد ) از پیشگام پرینت در فاز جداگانه ای از برنامه زمان بندی اجرا خواهد شد .
داده پردازان زانتکس اکنون در مرحله اتمام پروژه بازاریابی پیشگام پرینت و نهایی سازی فرایندهای پیچیده طراحی سایت در امر تشخیص ، تخصیص و تسویه حساب اتوماتیک بازاریابان قرار دارد .
قرار است پس از وقفه ای سه ماهه و برنامه ریزی برای تعیین جزئیات تکمیلی فاز پنجم پیشگام پرینت ، مجدداً کار از سر گرفته شود و فاز پنجم این پروژه ، اجرایی شود .
سختی اجرای سایت پیشگام پرینت صرفنظر از وسعت حجم اجرا ، تطبیق دو بخش کلی معرفی محصول و خدمات با بخش فروش محصول ( کالا ) و خدمات در کنار هم است ؛ یعنی چالش زمانی رخ می نماید که می خواهیم دو سیستم و سازمان که تخصصی کار می کنند و جدا از هم هستند را در دل یک کالبد ادغام کنیم .
ما می دانیم که در کجای اجرای این پروژه عظیم طراحی سایت ایستاده ایم و با اتکا به یاری خداوند متعال و سخت کوشی کارکنان نوآور و مسئولیت پذیر ، ایمان داریم که این برگ از تلاشهایمان در یکی از بهترین صفحات سوابق کاری مجموعه داده پردازان زانتکس قرار خواهد گرفت .

فاز چهارم سایت پیشگام پرینت در حال اتمام است Web Design
Rated 5/5 based on 198 reviews