اخبار

سایت ایران اینتلیکام ، راه اندازی شد .
سایت ایران اینتلیکام ، راه اندازی شد .

سایت ایران اینتلی که از مبنا ( base ) و صفر کار طراحی آن به داده پردازان زانتکس سپرده شد ، سایت یک شرکت ارائه دهنده خدمات شبکه دوربین های مدار بسته و هوشمند سازی خانه ها بود .
سایت شرکت ایران اینتلی در شرایط ساخته شد که در صنف پر رونق و شلوغ دوربین های مداربسته و تجهیزات جانبی ، سایت های قدرتمندی در حال فعالیت بودند .
با توجه به وضعیت مشروح ، کار دشواری فراروی مهندسین داده پردازان زانتکس برای کسب جایگاهی مناسب در میان انبوه سایت های ارائه دهنده این خدمات وجود داشت .
زانتکس با طراحی سایت بر بستر برنامه زمان بندی طراحی و فاز بندی بخش های مختلف این پروژه طراحی سایت ، وارد مراحل اجرایی طراحی سایت خانه هوشمند ایران اینتلی کام شد .
در ابتدا پس از پیکربندی سایت و چیدمان آیتم های سایت طبق خواسته مشتری ، درج محتوای سایت اعم از محتوای متنی سایت و محتوای تصویری سایت آغاز شد .
در انتها ، اکسیر حیات بخش و متمایز ساز بهینه سازی ( SEO ) زانتکس ، سبب شد تا با صرف زمان ، سایت دوربین مداربسته و تجهیزات شبکع ایران اینتلی ، اعتباری مضاعف در صنف خود کسب کرده و رشد مشتریان به واسطه طراحی اصولی سایت را تجربه کند .
تأمین محتوای سایت اینترنتی ایران اینتلی ، بر عهده داده پردازان زانتکس می باشد .
زانتکس بر پایه اطلاعات دریافتی از مشتری ، به روش های گوناگون ، کار ویژه روی کلمات کلیدی مورد نظر انجام می دهد و سبب هدایت مشتری احتمالی که مخاطب سایت است ، از خواندن و آگاهی به انجام خرید می شود .
قرارداد سئو سایت ایرانی ایران اینتلی ، برای 6 ماه تنظیم شده بود . اخیراً مدیریت این شرکت به دلیل رضایت از سطح خدمات دریافتی و اثربخشی ترفندهای محبوب سازی سایت نزد موتور های جستجو و بهینه سازی سایت فعلی ، از تمایل خود برای تمدید این قرارداد بهینه سازی سایت به مدت یک سال دیگر خبر داد .

سایت ایران اینتلیکام ، راه اندازی شد . Web Design
Rated 5/5 based on 118 reviews