اخبار

پزشکان
پزشکان

سایت دکتر مهریزی راه اندازی شد
وب سایت دکتر ابویی مهریزی که از نمونه سایت های پزشکان داده پردازان زانتکس می باشد ، پس از تعیین امکانات درخواستی مشتری راه اندازی شد .
سایت پزشکان از ویژگی های مشخصی در مجموعه خدمات طراحی سایت داده پردازان زانتکس برخوردار است . ما بر اساس تجربه اندوخته شده طی سالیان دریافته ایم که پزشکان از سایت خود چه می خواهند . کم و زیاد این امکانات به خواسته مشتری متقاضی طراحی سایت بستگی دارد اما هستند قابلیت هایی که بتوان به صورت پیش فرض برای این قشر فرهیخته از جامعه در نظر گرفت ؛ مثلاً سیستم نوبت دهی آنلاین ، بخش مقالات پزشکی ، تالار گفتگوی بیماران و پاسخ پزشک به سوالات بیماران ، معرفی بخش های کلینیک ، مطب یا خدمات قابل ارائه ، از بخش هایی است که می توان به صورت پیش فرض برای این نوع از سایت ها در نظر گرفت .
سایت دکتر ابوئی مهریزی با کار ویژه روی کلمات کلیدی و بهینه سازی seo هدفمند ، پس از گذشت حدود یک ماه در دل فهرست پر رقیب گوگل جای گرفت و اکنون در صدر نتایج جستجوی سایت ها قرار دارد .
این سایت در زمینه دندانپزشکی فعالیت می کند و با توجه به تخصص پزشک ، با کار ویژه روی عبارت ارتودنسی و درمان ناهنجاری های فک و صورت ، میزبان مخاطبانی است که به این سایت وارد می شوند .

پزشکان Web Design
Rated 5/5 based on 1103 reviews