اخبار

وب سایت عمرانی و بازسازی ساختمان
وب سایت عمرانی و بازسازی ساختمان

وب سایت سازه پردازان امرتات راه اندازی شد .
وبسایت سازه پردازان امرتات ، از آخرین پروژه های طراحی وب سایت انجام شده توسط زانتکس است .
طراحی وبسایت مجموعه های فعال در صنعت ساختمان ، تفاوت چندانی به لحاظ انجام کار فنی روی سایت با دیگر سایت ها ندارد ؛ اما لحاظ کردن المان های بصری در طراحی سایت ، سبب می شود تا جلوه متفاوتی از سایت در ذهن مخاطب فعلی و مشتر یاحتمالی آینده شکل بگیرد .
در واقع مشتریانی که به سایت بازسازی ساختمان سر می زنند یا در حال جستجو برای یافتن خدمات دهنده مناسب می گردند ، دلشان می خواهد تا تجسم ذهنی خود از چیدمان جدید ساختمان را در سایت گروه ساختمانی ببینند ؛ یا این که دست کم از قیمت انجام هر خدمات با جزئیات آگاه شوند . در کمترین حالت ممکن هم خواهان کسب اطلاعات از کیفیت انجام خدمات هستند . یعنی می خواهند ببیند آیا امکان اجرای تعمیرات فرضی روی بخشی از ساختمان محل سکونت آنان قابل اجراست یا خیر .
اینجاست که نقش یک سایت حرفه ای برای مهندسین ساختمان که به کار تعمیرات و بازسازی ساختمان ها اشتغال دارند ، به خوبی رخ می نماید . سایتی که به راحتی در دسترس باشد . سرعت بارگذاری صفحات وب سایت بالا باشد تا مخاطبان کم حوصله را فراری ندهد . چیدمان بخش ها و اطلاعات مورد نیاز مخاطب سایت در نگاه اول موثر واقع شود و در نهایت هم اطلاعات مورد نیاز مشتری را با اخبار و مقالات مرتبط با حوزه ساختمان در خود داشته باشد تا بتواند با پوشش این طیف وسیع از اطلاعات مورد نیاز مخاطب ، یک شانس حد اکثری برای فروش کالا یا خدمات به مشتری را برای خود در دنیای مجازی ایجاد کند .
زانتکس با صرف زمان چند هفته ای روی سایت بازسازی و تعمیرات ساختمان امرتات ، این سایت را به رتبه ای قابل قبول در بین نتایج جستجو ها و سایت های مرتبط با صنعت ساختمان رساند .
زانتکس برای سازه پردازان امرتات علاوه بر کار روی کلمات سایت امرتات ، اهتمام زیادی در چشم نواز بودن فاکتورهای دیداری این سایت نیز به کار گرفت .
اکنون امرتات پس از گذشت چند ماه از طراحی سایت ، شاهد افزایش تماس با شماره های دفتر این شرکت و افزایش مراجعه حضوری به دفتر محل فعالیت این گروه ساختمانی می باشد .

برای دیدن این سایت روی لینک زیر کلیک کنید
سازه پردازان امرتات

وب سایت عمرانی و بازسازی ساختمان Web Design
Rated 5/5 based on 1102 reviews