اخبار

سایت چاپخونه توسط داده پردازان زانتکس راه اندازی خواهد شد
سایت چاپخونه توسط داده پردازان زانتکس راه اندازی خواهد شد

سایت چاپخونه توسط داده پردازان زانتکس راه اندازی خواهد شد
زانتکس در روزهای اخیر برای یک سایت جدید برنامه ای پیشنهادی ارائه کرد و با پذیرفته شدن این پیشنهاد ، طراحی این سایت به داده پردازان زانتکس سپرده خواهد شد .
نام این سایت جدید ، چاپخونه است با یک دامنه انحصاری به همین نام .
چاپخونه قرار است میعادگاه فعالان عرصه چاپ و تبلیغات باشد . سایت چاپخونه با پذیرش آگهی ها و دسته بندی ارائه دهندگان خدمات چاپ و تبلیغات ، به مرجعی جدید در زمینه سایت های آگهی چاپ و تبلیغات بدل خواهد گشت .
طبق خروجی جلسات برگزار شده درباره این پروژه ، قرار است پروژه طراحی وبسایت چاپخونه در اواخر تابستان 95 نهایی شود و به بهره برداری برسد . این طراحی وب سایت زمانی بیش از یک ماه نخواهد برد اما تصمیم بر آن است تا با به تعویق انداختن زمان تحویل پروژه ، پیشنهاد های تکمیلی و تصمیم درباره گزینش بخش های نوآورانه متفاوت در باکس های سایت نهایی شود و سپس وضعیت طراحی این سایت آگهی چاپ به دردست اقدام تغییر یابد .
چاپخونه در سال اول فعالیت خود ، هدف رقابتی و حتی توسعه ای ندارد . صرف معرفی و تثبیت کافی است . در سال دوم فعالیت این سایت ، مراحل ترویجی – تبلیغی روی این سایت پیاده سازی خواهد شد .
اتاق فکر طراحی سایت زانتکس در تلاش است تا با یافتن راهی برای افزودن قابلیتی ویژه به این سایت ، سایت چاپخونه را از سایت های همرده متمایز سازد .

سایت چاپخونه توسط داده پردازان زانتکس راه اندازی خواهد شد Web Design
Rated 5/5 based on 1100 reviews