ویژگی های طراحی وب سایت

پشتیبانی از سایت

همواره یکی از دغدغه های افرادی که قصد دارند تا صاحب سایت شوند ، این است که سرنوشت این سایت پس از ساخت چه خواهد شد . صرفنظر از اقدامات تکنیکال که روی سایت انجام می شود و وب سایت اینترنتی در زمینه بازدید و محبوبیت چه وضعیتی خواهد داشت ، خود داشتن سایت و نحوه تعامل با این موجود مجازی از روندی جداگانه برخوردار است .
واقعیت آن است که یکی از مشکلاتی که مشتریان هنگام عقد قرارداد طراحی وب سایت به آن اشاره می کنند ، این است که نسبت به خدمات پشتیبانی سایت ابراز تردید می کنند . تصور می کنند که پس از تحویل پروژه طراحی وب سایت ، به حال خود رها شده و تعهد شرکت طراحی سایت به پایان می رسد ؛ ما نیز به چنین مواردی آگاهی داریم و از این رو به شما اطمینان خواهیم داد که به شکل مناسب پشتیبانی وب سایت شما را عهده دار خواهیم بود . پشتیبانی سایت اهمیتی کمتر از طراحی سایت ندارد .
پشتیبانی سایت در داده پردازان زانتکس شامل گرفتن نسخ پشتیبان یا همان بک آپ (back up)  از وب سایت در فواصل زمانی مناسب می باشد . همچنین ، در برخی موارد ممکن است شما نیاز به اعمال تغییرات در سایت داشته باشید که این نیز در زیرمجموعه خدمات پشتیبانی وب سایت جای می گیرد . علاوه بر این ، پاسخگویی به انواع پرسش های مرتبط با حوزه سایت و پنل مدیریتی وبسایت هم زیر مجموعه پشتیبانی از سایت اینترنتی است ؛ مثلاً ممکن است شما در رابطه با قابلیت های سایت ، نحوه درج متن و عکس در سایت ، پیدا کردن بخشی از بخش های مدیریت سایت ، ویرایش قالب سایت ، حذف یا افزودن اسلاید شو سایت یا باکس های کناری سایت ، همه و همه در دایره شمول خدمات پشتیبانی سایت داده پردازان زانتکس جای می گیرد .
اگر بخواهیم مجموعه آنچه برشمرده شد را در بیان خلاصه مطرح کنیم ، باید بگوییم که پشتیبانی سایت اینترنتی شامل هر اقدامی می شود که صاحب وب سایت یا مدیر وب سایت رأساً و شخصاً قادر به انجام آن نباشد و نیاز دارد تا با برقراری ارتباط با خدمات دهنده وب سایت خود تماس گرفته و نسبت به انجام کار مورد نظر اقدام کند . این کار فنی مفروض روی سایت می تواند در حد ویرایش متن جزئی باشد و می تواند اعمال تغیرات پیچیده در سرور باشد .
داده پردازان زانتکس با روش های متنوع ، پشتیبانی مشتریان خود را عهده دار می شود . پشتیبانی ایمیلی ، پشتیبانی تیکتی از طریق پنل کاربری سایت ، پشتیبانی تلفنی و پشتیبانی از طریق تلگرام . هدف از ایجاد این تنوع ، آن است که به آسان ترین شکل مطلوب مشتری ، سطح دسترسی لازم ایجاد شود و بستر آن آماده شده باشد .
بر پایه آنچه تاکنون مطالعه کردید ، این اطمینان را به شما می دهیم که پشتیبانی مناسب از سایت شما صورت خواهد گرفت .

پشتیبانی از سایت
Rated 5/5 based on 1106 reviews