ویژگی های طراحی وب سایت

طراحی سایت گرافیکی

 

همواره در مقالات طراحی سایت بر این موضوع تاکید کرده ایم که ابعاد فنی طراحی سایت بسیار مهم است اما این بدان معنا نیست که باید بر سایر المان های طراحی سایت چشم پوشید . اتفاقاً در برخی کسب و کار ها ، ماهیت بصری سایت اهمیت بسیار دارد . در کسب و کارهایی که هنری ، کودکانه و یا موارد مشابه می باشند ، ترجیح قالب افراد سفارش دهنده وب سایت ، گرافیکی بودن سایت است .

سایت گرافیکی علیرغم این که ذیل عبارت کوتاه وب سایت گرافیکی قرار دارد ، اما می تواند به تنوع خواسته های متقاضیان طراح وب سایت ، تغییر شکل یابد . یعنی داده پردازان زانتکس در هر پروژه طراحی سایت گرافیکی ، باید یک الگوی منحصر به فرد را اجرا نماید . به عنوان مثال ، طراحی سایت گرافیکی برای آتلیه با طراحی سایت گرافیکی برای فروشگاه طرح های اینترنتی متفاوت است .

در واقع سفارش دهنده طراحی سایت گرافیکی می خواهد با این شکل از چیدمان و به کارگیری طیف خاصی از رنگ ها و آیتم ها به شکلی خاص در کنار یکدیگر ، هویت خود را به شکلی خاص به مخاطب معرفی کند . مهندسین داده پردازان زانتکس با مشتریان زیادی مواجه شده اند که برایشان بسیار حائز اهمیت بوده که چه تصویری از وب سایت خود در حافظه دیداری مخاطب باقی می ماند .

در بیانی خلاصه می خواهیم بگوییم ارزش و اهمیت گرافیک در وب سایت از این روست که زیبایی سایت اینترنتی تا حدود زیادی به آن وابسته است . یک سایت با گرافیک زیبا ، شانس ماندگاری مخاطب در صفحات سایت و از طرفی تبدیل وی به مشتری را تا حدود چشمگیری افزایش می دهد .

در این بین ، داده پردازان زانتکس این آمادگی را دارد تا با ارائه نمونه کارهای متنوع در زمینه طراحی سایت های گرافیکی زیبا ، شمارا در انتخاب و رسیدن به نوع دلخواه وب سایتتان یاری نماید .

 

طراحی سایت گرافیکی
Rated 5/5 based on 1105 reviews