ویژگی های طراحی وب سایت

آموزش مدیریت سایت به مشتری

 

ویژگی های کنترل پنل سایت

پنل مدیریت وب سایت کاملاً فارسی با کاربری آسان

 

حدس و تصور افراد از شکل مدیریت وب سایت ها و شیوه درج محتوا روی وب سایت های اینترنتی ، این است که این کار یک کار تخصصی و دشوار است و هر کسی نمی تواند از پس آن براید . ما به شما آگاهی می دهیم که با اطلاعات پایه کامپیوتری در حد آشنایی با عملکرد مرورگر و نرم افزارهای اولیه مانند ورد ، می توانید به سادگی وب سایت خود را مدیریت کنید .

داده پردازان زانتکس با طراحی کنترل پنل وب سایت کاملاً فارسی ، امکان مدیریت آسان سایت را فراهم کرده است . امکاناتی مانند درج متن ، آپلود تصاویر ، آپلود ویدیو ، ویرایش قالب وب سایت ، ایجاد موضوع و دسته بندی ، تنظیم فونت ها و اندازه های آنان ، ایجاد صفحات اضافی و بسیاری موارد دیگر .

علاوه بر این ، شما پس از تحویل گرفتن وب سایت ، آموزش های ساده این کنترل پنل را فرا خواهید گرفت . شما ضمن دریافت ویدیوی آموزش کار با کنترل پنل سایت داده پردازان زانتکس ، می توانید طی برقراری تماس تلفنی ، سوالات خود را مطرح فرمایید ؛ کارشناسان پشتیبانی داده پردازان زانتکس ، شما را راهنمایی خواهند کرد . ترجیحاً چنانچه ازپیش نرم افزار تیم ویور روی سیستم شما نصب باشد ، به خدمات رسانی بهتر از جانب ما کمک خواهد کرد . این بدان معناست که پشتیبانی مناسب در رابطه با درج محتوا و مطلب روی سایت صورت خواهد گرفت .

پنل مدیریت سایت زانتکس ، پنلی انعطاف پذیر بوده و در آینده ، نسخه های جدید آن در دسترس قرار خواهد گرفت .

 

آموزش مدیریت سایت به مشتری
Rated 5/5 based on 1104 reviews