ویژگی های طراحی وب سایت

طراحی سایت چند زبانه

توسط: admin در 20-03-1395, 09:37

 

طراحی وب سایت چند زبانه برای کسب و کارهایی مناسب است که اندیشه گسترش کسب و کار خود را در سر دارند . سایت چندزبانه کمک می کند تا سازمان ها با گستره فعالیت بین المللی و حتی سازمان هایی که قصد حرکت به این سمت را دارند بتوانند به تعداد مخاطبین خود به لحاظ زبان ، محتوای مناسب ارائه کنند .

طراحی سایت چند زبانه در داده پردازان زانتکس به صورت تخصصی انجام می شود . ساخت سایت چندزبانه در داده پردازان زانتکس دارای روند از پیش تعیین شده است . فرایند طراحی وب سایت چند زبانه ، کمی متفاوت با سایت های تک زبانه است و از آنجا که پیاده سازی نسخه زبان دوم به بعد سایت باید کاملاً همگام با نسخه اصلی وب سایت ( سایت مادر ) باشد ، تغییراتی در فرایند طراحی سایت تک زبانه اعمال می گردد .

 

به کارگیری سئو در طراحی سایت

توسط: admin در 20-03-1395, 09:25
سئو جزئی اساسی از مجموعه اقداماتی است که برای طراحی یک سایت انجام می شود . در گذشته اشاره کردیم که روش های سئو ، بسیار متنوع اند و سبک واحدی برای بهینه سازی سایت وجود ندارد . از طرفی سئو ، در یک بخش از سایت حصور ندارد ، بلکه به صورت سیال در میان بخش های مختلف سایت شناور است . 

پشتیبانی از سایت

توسط: admin در 20-03-1395, 09:20
همواره یکی از دغدغه های افرادی که قصد دارند تا صاحب سایت شوند ، این است که سرنوشت این سایت پس از ساخت چه خواهد شد . صرفنظر از اقدامات تکنیکال که روی سایت انجام می شود و وب سایت اینترنتی در زمینه بازدید و محبوبیت چه وضعیتی خواهد داشت ، خود داشتن سایت و نحوه تعامل با این موجود مجازی از روندی جداگانه برخوردار است .
واقعیت آن است که یکی از مشکلاتی که مشتریان هنگام عقد قرارداد طراحی وب سایت به آن اشاره می کنند ، این است که نسبت به خدمات پشتیبانی سایت ابراز تردید می کنند . تصور می کنند که پس از تحویل پروژه طراحی وب سایت ، به حال خود رها شده و تعهد شرکت طراحی سایت به پایان می رسد ؛ ما نیز به چنین مواردی آگاهی داریم و از این رو به شما اطمینان خواهیم داد که به شکل مناسب پشتیبانی وب سایت شما را عهده دار خواهیم بود . پشتیبانی سایت اهمیتی کمتر از طراحی سایت ندارد .

طراحی سایت گرافیکی

توسط: admin در 20-03-1395, 09:15

 

همواره در مقالات طراحی سایت بر این موضوع تاکید کرده ایم که ابعاد فنی طراحی سایت بسیار مهم است اما این بدان معنا نیست که باید بر سایر المان های طراحی سایت چشم پوشید . اتفاقاً در برخی کسب و کار ها ، ماهیت بصری سایت اهمیت بسیار دارد . در کسب و کارهایی که هنری ، کودکانه و یا موارد مشابه می باشند ، ترجیح قالب افراد سفارش دهنده وب سایت ، گرافیکی بودن سایت است .

سایت گرافیکی علیرغم این که ذیل عبارت کوتاه وب سایت گرافیکی قرار دارد ، اما می تواند به تنوع خواسته های متقاضیان طراح وب سایت ، تغییر شکل یابد . یعنی داده پردازان زانتکس در هر پروژه طراحی سایت گرافیکی ، باید یک الگوی منحصر به فرد را اجرا نماید . به عنوان مثال ، طراحی سایت گرافیکی برای آتلیه با طراحی سایت گرافیکی برای فروشگاه طرح های اینترنتی متفاوت است .

آموزش مدیریت سایت به مشتری

توسط: admin در 20-03-1395, 09:07

حدس و تصور افراد از شکل مدیریت وب سایت ها و شیوه درج محتوا روی وب سایت های اینترنتی ، این است که این کار یک کار تخصصی و دشوار است و هر کسی نمی تواند از پس آن براید . ما به شما آگاهی می دهیم که با اطلاعات پایه کامپیوتری در حد آشنایی با عملکرد مرورگر و نرم افزارهای اولیه مانند ورد ، می توانید به سادگی وب سایت خود را مدیریت کنید . داده پردازان زانتکس با طراحی کنترل پنل وب سایت کاملاً فارسی ، امکان مدیریت آسان سایت را فراهم کرده است . امکاناتی مانند درج متن ، آپلود تصاویر ، آپلود ویدیو ، ویرایش قالب وب سایت ، ایجاد موضوع و دسته بندی ، تنظیم فونت ها و اندازه های آنان ، ایجاد صفحات اضافی و بسیاری موارد دیگر .

کاربرد طراحی سایت واکنشگرا

توسط: admin در 10-03-1395, 12:47

دنیا هر روز دارد بیش از پیش به محیط زیست اهمیت می دهد . محیط زیست هر روز به دغدغه جدید طیفی از انسان ها بدل می شود . از طرفی یکی از مصادیق مهم حفظ محیط زیست ، صرفه جویی در مصرف کاغذ است . روزنامه های جهان در حال حرکت به سمتی هستند که دیگر نسخه کاغذی به انتشار نمی رسانند و صرفاً از طریق آنلاین قابل دسترس اند . این آنلاین بودن در عین اینکه یک حرکت شیک محیط زیستی و مدرن است و به منظور جلوگیری از اتلاف هزینه صورت می گیرد و خلاصه کلام این که یک حسن و مزیت محسوب می شود ، می تواند یک عیب نیز تلقی شود . یک عیب بزرگ . فرض کنید در زمان حاضر ، وب سایت یک روزنامه ریسپانسیو طراحی نشده باشد . با این حجم بازدیدکنندگان موبایلی ، چطور ممکن است که یک روزنامه آنلاین موفق باشد ؟ لذا اینجاست که می گوییم یکی از بزرگترین کاربردهای وب سایت ریسپانسیو رخ داده است . چنانچه چنین نباشد ، طیف وسیعی از مخاطبان یک روزنامه مفروض در جایگاه مهمی به نام رسانه ریزش خواهند کرد .