نمونه کار سئو

نوین نقش

هرچند که امکان جدا دانستن داده پردازان زانتکس و نوین نقش وجود ندارد ، اما به هر روی این طراحی سایت هم برای خود داستانی دارد . سایت نوین نقش پس از طراحی سایت جدید نوین نقش و انجام بهینه سازی ویژه ( سئو ) توسط داده پردازان زانتکس ، حضور متفاوتی را در فضای مجازی تجربه کرد . سایت جدید نوین نقش در بسیاری از کلمات کلیدی مورد نظر ، در رتبه اول صفحه یک گوگل قرار دارد . سایت نوین نقش این امکان متمایز کننده را برای این مجموعه فراهم کرد تا بتواند با پیشی گرفتن از رقبا ، فروش بیشتر کالا و خدمات را داشته باشد . هم اکنون ، داده پردازان زانتکس در حال اجرای کمپین جامع تبلیغات اینترنتی نوین نقش در فضای مجازی است تا رتبه و جایگاه فعلی نوین نقش تثبیت شود .

داستان موفقیت پیشگام پرینت
پیشگام پرینت که یکی از پروژه های طراحی سایت در دست ساخت داده پردازان زانتکس می باشد ، پس از اتمام ، بزرگترین و جامعترین سایت ایران خواهد بود که به فروش کالا و خدمات چاپ و تبلیغات می پردازد . داده پردازان زانتکس با پذیرش این پروژه عظیم ، این امکان را ایجاد خواهد کرد تا سایت پیشگام پرینت بدون هرگونه اختلال و افت سرعت ، پاسخگوی حجم بالای سفارش های ثبت شده در این سایت باشد . وب سایت پیشگام پرینت که جزو پروژه سایت فروشگاهی زانتکس محسوب می شود ، دارای درگاه پرداخت آنلاین ، پروژه بازاریابی با قابلیت تسویه حساب اتوماتیک ، سیستم پشتیبانی و اطلاع رسانی ایمیلی و پیامکی ، بلاگ شاپ و طراحی آنلاین محصولات می باشد . اهل فن ، می دانند که اجرای هریک از این زیرسیستم های طراحی سایت ، امری زمان بر و دشوار است . نکته دیگر آن که تمام این زیر سیستم ها به صورت هماهنگ با یکدیگر و به درستی و بدون پیش آمد خطا کار می کنند . از طرفی این نوع سایت ها به دلیل حجم بالای اطلاعات مشتریان ، نیاز به تامین امنیت محتوا و اطلاعات کاربران نیز دارند که در این زمینه ، داده پردازان زانتکس ، تمهیداتی خوبی اندیشیده است .

داستان موفقیت سازه پردازان امرتات
سایت سازه پردازان امرتات یکی از سایت هایی است که زانتکس در زمینه خدمات ساختمانی ، اقدام به طراحی و ساخت آن نموده است . سازه پردازان امرتات ، گروهی از مهندسین عمران و ساختمان بودند که پس از طراحی سایت توسط زانتکس و انجام بهینه سازی روی کلید واژه ها ، رشد حجم دریافت سفارش و قبول پروژه ها را تجربه کردند .
امرتات پس از مدتی با مشاهده روند رو به رشد و سرعت افزایش مشتریانش ، درخواست تبلیغات در گوگل را نمود و فاصله معناداری با رقبای خود در این عرصه ایجاد کرد .

داستان موفقیت ایران زی ویو
ایران زی ویو در بازاری قرار داشت که حجم زیاد رقبا ، مشکل اصلی حضور پررنگ در فضای مجازی برای وی محسوب می شد . راهکاری که زانتکس برای جبران این موضوع پیشنهاد داد ، کار ویژه و بهینه سازی واژگان کلیدی به صورت ویژه و در مدت زمان کوتاه بود . داده پردازان زانتکس در مدت زمان کمتر از یک ماه ، ساختار و محتوای سایت ایران زی ویو را طوری چیدمان نمود که حضور ایران زی ویو در صفحه اول گوگل ، دیگر با واقعیت فاصله ای نداشت و امری پذیرفته شده بود . قرار است به زودی ، طرحی توسط زانتکس برنامه ریزی شود تا به حضور پر رنگ تر از قبل سایت این مجموعه در صفحه اول گوگل منجر شود .

داستان موفقیت ایران اینتلیکام
به گواه اظهارات فعالان مجموعه ایران اینتلیکام ، پس از طراحی سایت برای این مجموعه ، نظم بسیار بهتری برای اطلاع رسانی و آگاه بخشی به مشتری در زمینه محصولات و خدمات صورت گرفته است . همچنین در بحث پشتیبانی نیز اتفاق خوبی برای این مجموعه رخ داده است و رضایتمندی بیشتری برای مشتریان در پی داشته است . با توجه به سیری که وب سایت این کسب و کار طی کرده است ، انتظار می رود در آینده ای نزدیک ، بخش های جدیدی به این سایت برای بهبود ارتباط کاربران با محصولات خریداری شده و خدمات دریافتی از این مجموعه افزایش یابد .

داستان موفقیت مدبران
مدبران پس از سپردن طراحی سایت خود به داده پردازان زانتکس ، حضور چشمگیرتری در فضای مجازی پیدا کرد . مدبران نه تنها در بحث واسپاری طراحی سایت ، بلکه در زمینه تولید محتوا در شبکه های اجتماعی نیز به داده پردازان زانتکس اعتماد کرد . پس از مدتی ، با کار ویژه روی کلمات کلیدی ای که مقاصد پروازی این آژانس هواپیمایی بودند ، حضور در رتبه یک لینک های سرچ گوگل ، دستاوردی بود که به عنوان ثمره تلاش های بی وقفه کار ویژه مهندسین زانتکس ، در پاسخ به اعتماد مدبران سفرهای خاطره انگیز به دست آمد .  
داستان موفقیت الیکا شاپ
الیکا شاپ یک فروشگاه اینترنتی است که آغاز حیاتش با برنامه نویسی سایت آن توسط داده پردازان زانتکس بوده است . الیکا شاپ سایتی بود که از مبنا ، کار طراحی آن در دست داده پردازان زانتکس بود و اقدامات ثانویه ای مانند اخذ اینماد و اتصال درگاه پرداخت بانکی اینترنتی نیز روی آن انجام شد .

داستان موفقیت دکتر مهریزی
سایت دکتر مهریزی از نمونه سایت پزشکان زانتکس است . این سایت که فعال در زمینه پزشکی دهان و دندان می باشد ، با دقت بسیار زیاد ساخته شد . پس از تولید محتوا و انجام اقدامات فنی روی این سایت ، مقالات این سایت و اطلاعت مفید تولید شده ، در صدر نتایج جستجوی گوگل قرار گرفتند . همچنین در بخش خدمات نیز پس از صرف مدتی از زمان ، آرام آرام عبارت های متنی این خدمات در دل فهرست گوگل جای گرفتند . به نظر می رسد در زمان های آتی ، وضعیتی بهتر از قبل هم برای این سایت فراهم شود .

نوین نقش
Rated 5/5 based on 1115 reviews