کاربرد وب سایت برای پزشکان

سایت پزشکان با توجه به نوع تعاملی بودن شغل پزشکان ، باید در وضعیت مناسبی باشد . یعنی به دلیل این که اقشار گوناگون جامعه از هر طبقه و طیف ممکن است با پزشکان سروکار داشته باشند ، از این رو مقتضی است تا پزشکان به وب سایت خود اهمیت داده و آن را در شرایطی مطلوب به لحاظ استانداردهای طراحی سایت چه به لحاظ فنی و چه به لحاظ بصری قرار دهند و کارامدی آن را تضمین نمایند .

پزشکی هم مانند دیگر علوم رشته های متفاوتی دارد . ما در این مقاله طراحی سایت پزشکان می کوشیم موارد کلی ویژگی های طراحی وب سایت پزشکان را برشمریم و در دیگر مقالات از سری مقالات طراحی سایت پزشکان به جزئیات شاخه های تخصصی طراح سایت پزشکان خواهیم پرداخت .

ساخت سایت پزشکان در داده پردازان زانتکس به صورت تخصصی انجام می شود . واقعیت آن است که ما به دلیل آن که وب سایت پزشکان زیادی را در کارنامه خود داریم ، می توانیم با شناسایی دقیق نیاز پزشکانی که قصد دارند تا ساخت وب سایت خود را به ما بسپارند ، عملکرد مناسب تری در این زمینه داشته باشیم .

در این بخش ، می پردازیم به بهینه سازی وب سایت پزشکان . آنچه که در اینترنت و تبلیغات طراحی سایت ، با عناوینی همچون سئو وب سایت پزشکان از آن یاد می شود . بهینه سازی سایت پزشکان ، مبحثی است که تقریباً رقابتی است . یعنی فرضاً دو پزشک عمومی در منطقه ای نزدیک به هم در شهر تهران فعالیت می کنند . هر دو هم سایت دارند و هر دو هم به ارائه خدمات در رشته یکسان خود می پردازند . اگر بخواهیم معیارهای بصری طراحی سایت حرفه ای را کنار بگذاریم و فرض کنیم که نوع محتوای وب سایت ها هم نزدیک به هم باشد ، باید با قدرت بگوییم که آنچه سبب ساز تفاوت یا به بیان بهتر برتری یکی از این دو وب سایت پزشکان عمومی ، سئو سایت آنهاست . سئو که فارسی شده SEO و مختصر عبارت Search Engine Optimization به معنی بهینه سازی برای موتور جستجو است ، در شرایطی مشابه شرایط مذکور ، نقش آفرینی پر رنگ تری دارد . سئو مجموعه ای از اقدامات است و همان طور که در مقالات قدیمی طراحی سایت هم اشاره کرده ایم ، یک روش واحد و یک عمل منحصر به فرد با اصول ثابت نیست . سئو توسط هر مجموعه طراحی سایت به یک سبک خاص و با به کارگیری مجموعه ای از روش ها انجام می شود . ما هم در مقاله طراحی وب سایت پزشکان ، به این موضوع اشاره می کنیم که سئو باید روی سایت پزشکان انجام شود .

قیمت طراحی سایت پزشکان از نرخ پایه در پکیج های زانتکس برخوردار است ولی تعیین قیمت نهایی سایت پزشکان به شرایط قرارداد طراحی سایت پزشکان بستگی دارد . چنانچه موردی افزون بر قابلیت ها و امکانات پایه طراحی وب سایت پزشکان وجود داشته باشد ، استعلام قیمت طراحی وب سایت پزشکان تغییر یافته و قیمت پیش فاکتور طراحی سایت پزشکان تعیین می گردد .

از دیگر مواردی که در قرارداد طراحی سایت پزشکان لحاظ می گردد ، مدت زمان طراحی سایت پزشکان است . مدت زمان طراحی وب سایت پزشکان به تعداد سایت های در دست ساخت زانتکس بستگی دارد . چنانچه عجله ای وجود داشته باشد ما سعی می کنیم انعطاف لازم را در زمینه طراحی سایت پزشکان اعمال کنیم . داده پردازان زانتکس به منظور گرامیداشت این قشر فرهیخته و معرفی هر چه بهتر خدمات جامعه پزشکی به مخاطبین این حوزه ، بهترین امکانات و توانمندی های خود را در زمینه برنامه نویسی سایت پزشکان به کار خواهد گرفت .

از جمله اقداماتی که در زمینه برنامه نویسی حرفه ای سایت می توان به کار گرفت ، طراحی سایت پزشکان به صورت ریسپانسیو است . طراحی وب سایت ریسپانسو پزشکان سبب می شود تا سایت در تمام دیوایس ها به درستی و کامل نمایش داده شود . گوگل از اصطلاح ریسپانسیو که مناسب ترین عنوان فارسی آن را واکنشگرا آورده اند ، با عنوان دوستدار موبایل ( سازگار با موبایل ) یا mobile friendly یاد می کند . این یکی از مواردی است که در معیار های گوگل ، یک امتیاز مثبت تلقی می شود .

چنانچه تمایل به ساخت نرم افزار موبایل پزشکان باشد ، اپلیکیشن موبایل پزشکان هم ساخته خواهد شد . در هر شکل که تقاضا وجود داشته باشد ؛ اپلیکیشن موبایل پزشکان اندروید و اپلیکیشن موبایل آی او اس پزشکان .

با توجه به این که شغل پزشکان ، برند شخصی پزشکان محسوب می شود ، باید برندینگ تحت وب سایت برای پزشکان را با یک برنامه ریزی مناسب پیش برد .

چنانچه در این زمینه سوالی دارید ، کارشناسان فروش داده پردازان زانتکس به شما کمک خواهند کرد .