کاربرد وب سایت برای وکلا

جوامع با پیشرفت خود ، نیازهای پیشرفته تری پیدا می کنند . در هم تنیدگی اجزای یک جامعه سبب می شود تا ارتباطاتی میان بخش هایی گوناگون به وجود آید . این ارتباطات ، قطعاً نیازمند شکل گیری بر بستر تعاملات  قانونی و قانون مدارانه است . در این بین ، سیستم حقوقی هر کشور ، فعالانی دارد که یکی از این اقشار فعال در نظام حقوقی کشورها ، وکلا هستند . وکیل در واقع پلی است بین مراجعه کنندگاه دستگاه قضایی و دستگاه قضایی .

یک وکیل پس از فارغ التحصیلی از دانشکده حقوق و دریافت پروانه وکالت ، امکان فعالیت در عرصه حقوقی را می یابد . یکی از راه هایی که می تواند به خوبی وکیل را با مخاطبین و موکلین خود مرتبط سازد ، سایت وکیل است . طراحی سایت وکلا سبب می شود تا فعالیت وکیل دادگستری شکیل تر به نظر برسد . وب سایت وکیل دادگستری دارای ردیف خاصی در مجموعه خدمات زانتکس می باشد آن هم به دلیل تجربه در طراحی وب سایت وکلا .

ساخت سایت وکلا را منطبق بر روش های نوین طراحی سایت انجام خواهیم داد . ساخت وب سایت وکلا در بازه زمانی از پیش تعیین شده صورت خواهد پذیرفت .

ما در این مقاله طراحی سایت وکیل دادگستری ، تاکید داریم که بهینه سازی سایت وکلا می تواند وجه تمایز ایجاد کند . امیدواریم که مقاله طراحی وب سایت وکیل دادگستری بتواند به وکلای دادگستری در درک اهمیت وب سایت برای شغلشان کمک کند . در یکی از مقالات طراحی وب سایت وکلا ، دیده شد که نوشته بودند یکی از مشتریان ما به دوست خود که وکیل بود ، یک وب سایت حرفه ای وکلا هدیه داده است . چنانچه شما هم از جامعه وکیل ها نیستید و دوستانی دارید که وکیل هستند ، می توانید به آن ها وب سایت هدیه دهید . یک هدیه مدرن ، کاربردی و ماندگار . البته در اینجا موضوع قیمت طراحی سایت برای وکیل هم مطرح است . شما می توانید با مراجعه به پلن های طراحی سایت داده پردازان زانتکس که به صورت پیشفرض تعریف شده اند ، نزدیکترین پلان طراحی سایت را انتخاب نموده و پس از آن ، با افزودن یا کاستن از ویژگی های پایه سایت وکلا ، نسبت به قیمت نهایی طراحی وب سایت وکلا آگاهی پیدا کنید . همچنین می توانید استعلام قیمت تلفنی طراحی سایت وکلا را انجام دهید . هرچند که قیمت ثبت شده در قرارداد طراحی سایت بین زانتکس و وکلا ، معتبر ترین قیمت و مبنای تعامل است .

در قرارداد طراحی سایت وکلا ، افزون بر مشخص شدن ویژگی ها و امکانات وب سایت وکلا ، مدت زمان طراحی سایت وکلا نیز مشخص خواهد شد .

برنامه نویسی وب سایت وکلا و سایر موارد هم در قرارداد طراحی سایت گنجانده می شود .

در ایران خیلی مرسوم نیست که وکلا نسبت به طراحی اپلیکیشن موبایل مشاوره وکالت اقدام کنند زیرا شکل تعاملی آن ، مدیریت و پاسخگویی آن را دشوار می کند . داده پردازان زانتکس توصیه می کند تا مجموعه های وکالت و موسسات حقوقی یا چند وکیل ، نسبت به طراحی و ساخت نرم افزار موبایل مشاوره حقوقی اقدام کنند . طراحی و ساخت نرم افزار گوشی همراه تعاملی مشاوره وکالت ، نیازمند تعیین جزئیات امکانات درخواستی است و حتماً باید جلسه ای حضوری بین طرفین برگزار شود .

از دیگر موارد قابل اشاره در طراحی سایت وکلا ، طراحی به صورت ریسپانسیو است . سایتی که به صورت واکنشگرا طراحی شده باشد ، از بازدید بیشتر به واسطه نمایش در موبایل ها و تبلت ها بهره می برد و از این نظر می تواند کسب و کار صاحب خود را از کسب و کار رقبای همکار پیش بیاندازد .

در مشاغلی مانند پزشکی و وکالت ، صاحبان این مشاغل دارای برند شخصی خود هستند . در این مشاغل ، برندینگ شخصی است . یعنی برند حول محور شخص هویت می یابد . طراحی وب سایت وکلا یکی از عرصه هایی است که امکان مانور برند در آن وجود دارد . برندینگ برای وکلا می توان به صورت برندینگ تحت وب و به وسیله طراحی سایت صورت پذیرد .

 

امکاناتی که از طریق سایت اینترنتی وکیل قابل ارائه است ، عبارتند از :

1 – امکان معرفی سوابق تحصیلی و شغلی وکیل

2 – امکان معرفی خدمات تخصصی قابل ارائه از سوی وکلا

3 – امکان ارائه وقت مشاوره وکالت از طریق سایت

4 – امکان ایجاد کتابخانه حقوقی و بانک مقالات حقوق

5 – امکان فراخوان جذب کاراموز حقوقی و همکاری با دانشجویان حقوق

6 – امکان ایجاد تالار گفتمان برای مباحث حقوقی و حضور کاربران

7 – امکان ایجاد قابلیت عضوگیری و ورود اعضا و سطح دسترسی و . . .

 

چنانچه سوالی در ذهن شما باقی مانده است و یا ابهامی در زمینه طراحی سایت برای وکلا دارید ، می توانید سوالات خود را از طریق تماس تلفنی با مشاوران داده پردازان زانتکس مطرح فرمایید .