مقایسه الگوریتم های گوگل
مقایسه الگوریتم های گوگل

درباره الگوریتم های گوگل ، اظهار نظرهای گوناگونی شده است . در این مقاله سعی داریم تا مقایسه ای بین الگوریتم های گوگل داشته باشیم . البته نه به این شکل که تک به تک الگوریتم ها را با یکدیگر مقایسه کنیم ( زیرا این کار کاربردی نیست ) ، بلکه می خواهیم تا به صورت کلی و ماهیتی ، الگوریتم های گوگل را با یکدیگر مقایسه کنیم .

در ابتدا اشاره ای داشته باشیم به این که بدیهی است که الگوریتم های گوگل در راستای بهبود نتایج جستجو فعالیت می کنند . در مقایسه الگوریتم های گوگل می توان به صورت کلی ، دو گروه را مد نظر قرار داد . یکی گروه الگوریتم های جریمه کننده و مبارز . دیگری هم الگوریتم های تسریع کننده و بالا برنده کیفیت جستجو .

الگوریتم های مبارزه کننده و تا حدودی خشن گوگل عبارتند از : الگوریتم گوگل پاندا ، الگوریتم گوگل پنگوئن ، الگوریتم گوگل گورخر و الگوریتم گوگل پیج لایوت .

الگوریتم های بهبود دهنده کیفیت جستجو عبارتند از : الگوریتم گوگل مرغ مگسخوار ، الگوریتم گوگل موبایل گدون ، الگوریتم گوگل کبوتر و الگوریتم گوگل کافئین .

در سایر قسمت های وب سایت داده پردازان زانتکس ، به صورت مفصل به تشریح ویژگی های الگوریتم های گوگل ، اصطلاح باغ وحش گوگل و سایر موارد مانند الگوریتم های پنهان گوگل پرداخته شده است . در صورت تمایل ، می توانید این مقالات در زمینه سئو و بهینه سازی سایت را مورد مطالعه قرار دهید .

سپاسگزاریم که تا این قسمت از متن ، داده پردازان زانتکس را همراهی نمودید . پیشنهاد های سازنده خود را با ما در میان بگذارید تا بر غنای مقالات طراحی سایت منتشر شده در سایت داده پردازان زانتکس افزوده شود و از این طریق ، سهمی در خدمت به آگاهی بخشی و دانش افزایی جامعه بشری داشته باشیم .