طراحی سایت چند زبانه
طراحی سایت چند زبانه

ما قصد داریم در این مقاله طراحی سایت چند زبانه ، توضیحاتی در راستای آگاهی بخشی برای این نوع از طراحی سایت داشته باشیم .

طراحی وب سایت چند زبانه برای کسب و کارهایی مناسب است که اندیشه گسترش کسب و کار خود را در سر دارند . سایت چندزبانه کمک می کند تا سازمان ها با گستره فعالیت بین المللی و حتی سازمان هایی که قصد حرکت به این سمت را دارند بتوانند به تعداد مخاطبین خود به لحاظ زبان ، محتوای مناسب ارائه کنند .

طراحی سایت چند زبانه در داده پردازان زانتکس به صورت تخصصی انجام می شود . ساخت سایت چندزبانه در داده پردازان زانتکس دارای روند از پیش تعیین شده است . فرایند طراحی وب سایت چند زبانه ، کمی متفاوت با سایت های تک زبانه است و از آنجا که پیاده سازی نسخه زبان دوم به بعد سایت باید کاملاً همگام با نسخه اصلی وب سایت ( سایت مادر ) باشد ، تغییراتی در فرایند طراحی سایت تک زبانه اعمال می گردد .

طراحی سایت چند زبانه ، سبب می شود علاوه بر تغییر در فرایند روتین طراحی سایت ، تغییراتی هم بر قیمت سایت اعمال شود . زیرا ترجمه تخصصی سایت به ازای هر زبان ، دارای قیمتی مجزاست و از طرفی ، علت عدم امکان قیمت گذاری سایت چند زبانه را می توان در میزان محتوای موجود در نسخه سایت اصلی جستجو کرد .

توجه شما را به این نکته نیز جلب می نماییم که تغییر یک مورد در سایت اصلی به معنی اعمال همان تغییر در تمام سایت هایی است که با نسخه مرجع سایت یکسان اند اما به زبان دیگری فعالیت می کنند . مثلاً برای یک وب سایت چند زبانه که به زبان های فارسی ، روسی ، انگلیسی و آلمانی فعالیت می کند ، تغییر یک محتوا اعم از نوشته و . . . ، باید در سایر زبان های وب سایت نیز اعمال شود .

توصیه می شود برنامه ریزی دقیق بر روی ریتم انتشار مطلب روی سایت در سایت های چند زبانه ، توسط کارفرمایانی که به داده پردازان زانتکس اعتماد می کنند ، به شکل دقیق از قبل تعیین شود تا برنامه ریزی تخصصی طراحی سایت نیز از این سو صورت پذیرد .

هدف ، ایجاد آشنایی مختصر با نکات اصلی طراحی سایت چند زبانه بود . چنانچه تمایل به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه طراحی وب سایت چند زبانه دارید ، با کارشناسان داده پردازان زانتکس ارتباط برقرار بفرمایید .