طراحی سایت دو زبانه
طراحی سایت دو زبانه

با گذشت زمان ، شاهد آن هستیم که در هم تنیدگی اقتصاد های جهان ، خواه کوچک خواه بزرگ ، روز به روز در حال افزایش است . بزرگ شدن کیک اقتصاد کشورها سبب می شود تا فعالان بازار کار و سرمایه کشورها به تکاپو بیفتند تا بتوانند بازارهای جدیدی برای خود کشف یا ایجاد کنند یا مقدمات حرکت به سمت کسب انحصار در آن بازار را فراهم نمایند .

پیدا کردن مخاطب در ورای مرز های هر کشور و ساختن بازار برای کالا و خدمات ، یک شبه رخ نمی دهد و نیازمند بسترسازی های تخصصی است . در این مقاله طراحی سایت دو زبانه ، با چشم پوشیدن بر توضیح مواردی مانند توافق دولت ها ، کسب مجوز ها ، بازارسنجی ، تبلیغات ، استقرار نیروی انسانی بومی و . . . ، صرفاً به مورد تولید محتوا می پردازیم ؛ آن هم از طریق وب سایت .

می خواهیم بگوییم شرکت هایی که قصد دارند فعالیت خود را بین المللی کنند و یا کسانی که کسب و کارشان در گستره بین المللی است و به دنبال بهبود شرایط خود در بازار هدف هستند ، می بایست محتوایی برای عرضه داشته باشند تا مخاطبین خود را یافته و برای ساماندهی ارائه کالا یا خدمات به آنان برنامه ریزی کنند . طبق تخصص زانتکس و بسیاری از متخصین ، طراحی سایت دوزبانه کمک شایانی به تحقق آنچه تا کنون برشمرده شد می کند .

طراحی سایت دو زبانه ( two language website ) در داده پردازان زانتکس به صورت حرفه ای و تخصصی دنبال می شود . سال هاست که کسب و کارهای بین المللی ، با اعتماد به گروه مهندسین داده پردازان زانتکس ، طراحی وب سایت دو زبانه خود را انجام داده اند . ساخت سایت دو زبانه کار حساسی است و اشتباه در ترجمه می تواند تبعات جبران ناپذیری برای یک سازمان داشته باشد . فرض کنید در موضوع قیمت و واحد های پولی اشتباهی رخ دهد یا عکس و محتوایی مغایر با فرهنگ کشور خارجی روی دهد و یا از اساس ، چیدمان المان های یک وب سایت دو زبانه ، مطابق با عرف رایج در کشور ثانی نباشد . از این روست که ساخت سایت دوزبانه را امری حساس معرفی می نماییم .

قیمت طراحی سایت دو زبانه باید ( 2 language website versions designing ) بر اساس خواست مشتری اعلام گردد . لذا چنانچه قصد استعلام قیمت طراحی وب سایت دو زبانه را دارید ، درخواست مکتوب خود را به واحد فروش داده پردازان زانتکس اعلام نمایید و یا با بیان دقیق جزئیات ، در صورت امکان فرایند قیمت گذاری سایت دوزبانه را استعلام تلفنی نمایید .

چنانچه سوالی یا موردی هست که این مقاله طراحی وب سایت دوزبانه به آن نپرداخته است ، با کارشناسان داده پردازان زانتکس تماس حاصل فرمایید .