راهکار های سازمانی مبتنی بر طراحی وب سایت

هدف داده پردازان زانتکس از ایجاد این بخش در طراحی سایت خود ، آشنا کردن هرچه بیشتر صاحبان مشاغل با چگونگی ایفای نقش وب سایت در کسب و کار آنهاست . ما سعی می کنیم بر پایه تجربیات موفق و مورد آزمون قرار گرفته پروژه های طراحی سایت در مشاغل گوناگون ، خلاصه ای از مهمترین و پررنگ ترین ویژگی هایی که طراحی سایت حرفه ای می تواند به یک شغل هدیه کند را بیان کنیم . اهمیت طراحی سایت بسیار زیاد است و نکات کلیدی طراحی سایت بسیار متنوع اند . زانتکس می خواهد با روایت سرگذشت فعالان اقتصادی که فاقد وب سایت بودند و پس از دارا شدن سایت ، خود را بیرون آمده از دل یک انقلاب و در دنیایی متحول شده یافته اند ، داستان موفقیت مشابهی را برای شغل شما نیز روایت کند . کافی است تصمیم بگیرید صاحب یک وب سایت با ویژگی های دلخواه خود شوید ؛ وب سایت گرافیکی . پرتال . سایت خبری . وب سایت متن محور . سایت دارای انجمن و تالار گفتگو ، وب سایت فروشگاهی ، وب سایت رزرواسیون آنلاین ، ساخت سایت شبکه اجتماعی ، ساخت سایت فروشگاهی ، سایت سازمانی ، سایت شرکتی ، وب سایت شخصی یا هر آنچه که شما بخواهید . معرفی قابلیت های سایت و راهکارهای سازمانی مبتنی بر طراحی وب سایت از ما . گزینش و سفارشی سازی این قابلیت ها با شما . تقریباً می توان گفت طراحی سایت محدودیتی ندارد .

امروزه با افزایش دانش بشر و نیاز فزاینده وی به دسترسی سریع و بدون محدودیت به اطلاعات مورد نیاز ، هر آنچه بتواند به کاهش فاصله های جغرافیایی و زمان های طولانی کمک کند ، مورد استقبال قرار می گیرد و به کار گرفته می شود .

در دنیای امروز که عمر مفید ماندگاری تکنولوژی ها در اثر معرفی فناوری های جدید تر به شدت رو به کاهش و کوتاه شدن است ، مناسب ترین ابزار برای حفط دوام و بقا در بازار ، داشتن بستری همیشگی و آن هم در گستره ای نه ملی بلکه جهانی و بین المللی برای نمایش توانمندی ها ، خدمات قابل ارائه ، برنامه های آتی و معرفی محصولات جدید است .

دارا بودن وب سایت خوب و کارامد ، تمام ویژگی های لازم را برای پوشش اهداف فوق الذکر داراست . شخص یا سازمان شما می تواند با دارا بودن یک سایت حرفه ای ، نگاهی متفاوت به قابلیت های خود داشته باشد . در واقع وب سایت حرفه ای بستری است با کارکردی چندگانه . هم می تواند به عنوان ابزاری برای ارتقاء مورد استفاده قرار گیرد و هم می تواند زمینه ای برای بهبود سایر بخش ها باشد .

شما می توانید پیشینه کسب و کار خود را در سایت اختصاصی خودتان معرفی کنید . بخش درباره ما در تمام سایت ها بخش مهمی است و بازدیدکنندگان وب سایت های صنعتی ، تجاری و . . . ، علاقه مندند اطلاعاتی درباره سایت فعالیت مزبور به دست بیاورند .

از طرفی با ذکر راه های ارتباطی در یک وب سایت سازمانی ، مراجعه کنندگان به سایت می توانند بدون محدودیت زمانی و مکانی ، به اطلاعات شما دسترسی داشته باشند و در مواردی مانند احتمال گم شدن کارت ویزیت یا کاتالوگ شما توسط مشتری ، با دارا بودن سایت تجاری ، شما این شانس را به مشتری خود داده اید که ارتباطش را با شما حفظ کند .

همچنین شما می توانید با معرفی خدمات یا محصولات قابل ارائه در سایت سفارشی سازی شده ( customized ) خود ، شانس بیشتری برای جذب مشتری داشته باشید . ضمناً از برشمردن بخش های فعال مجموعه یا راهنمای محصولات غافل نشوید .

در مقالات طراحی سایت که برای شما گردآوری شده و در مستمراً در حال به روز رسانی است ، اطلاعات مفیدی در اختیار صاحبان مشاغل قرار می گیرد . در این مقاله ها درباره ماهیت وب سایت و طراحی سایت توضیحاتی ارائه شده است . در هر موضوع به کارویژه بهینه سازی آن موضوع در وب سایت مفروض پرداخته شده است . عموماً افراد پیش از انتخاب پیمانکار طراحی سایت ، خواهان آگاهی یافتن از قیمت طراحی سایت و لیست قیمت طراحی وب سایت و موارد پیرامونی آن هستند . برخی هم به دنبال پیش فاکتور طراحی سایت هستند که در آن صورت نسبت به رفع نیازشان اقدام خواهیم نمود . شاید از موارد پر اهمیت دیگر ، مدت زمان طراحی سایت باشد که به فراخور امکانات سایت مد نظر مشتری ، مدت زمان اجرای پروژه طراحی وب سایت تخمین زده شده و اعلام خواهد شد . اگر نیاز باشد توضیحاتی درباره کد نویسی وب سایت و برنامه نویسی وب سایت ارائه خواهد شد . از واکنشگرا یا زیسپانسیو بودن قالب سایت و مزایای آن سخن به میان می آید و اشاره ای هم به نرم افزار موبایل سایت و اپلیکیشن موبایل می شود .

اگر تصمیم گرفته اید ، ورود شما به دنیای مجازی شگفت انگیز عصر حاضر را خیر مقدم می گوییم . شما دیگر از رقبای خود عقب تر نیستید .