طراحی وب سایت

نیازمند وب سایت هستید اما نمی‌دانید از کجا آغاز کنید.

پیش از هر چیز باید با هم بر سر این موضوع به تفاهم برسیم که هر سایتی مناسب کسب و کار شما نیست . از این رو ، پیشنهاد می کنیم حتماً از خدمات مشاوره طراحی سایت داده پردازان زانتکس استفاده کنید . شایان ذکر است ارائه مشاوره طراحی سایت در مجموعه طراحی سایت زانتکس به صورت رایگان انجام می شود ؛ حتی چنانچه در نهایت شما طراحی وب سایت زانتکس را بر نگزینید . با توجه به این که طراحی سایت نیز مانند بسیاری رشته های دیگر امری تخصصی است ، ممکن است شما به تمام قابلیت های یک وبسایت پیشفرض آگاه نباشید یا این که ندانید یک وب سایت ، دارای چه پتانسیل هایی است . از طرفی هم ممکن است اساساً ایده و خواسته شما از سایت اینترنتی ، قابل انجام نباشد . با توجه به مجموعه موارد مطرح شده درباره مشاوره طراحی وب سایت ، مقتضی است با صرف زمان ارزشمند خود ، میهمان دفتر طراحی سایت زانتکس شوید تا همکاران ما ، آنچه در این باره لازم است را انجام دهند .

‌مراحل انجام کار از نگاه کلی

همکاران ما به سوالات شما در زمینه طراحی سایت پاسخ خواهند گفت ، امکانات و قابلیت سایت ها را برای شما بر خواهند شمرد ، از توانمندی های گروه مهندسین داده پردازان زانتکس سخن خواهند گفت ، مراحل طراحی سایت و مدت زمان طراحی سایت برای شما براورد می شود ، لیست تعهدات خدماتی و پشتیبانی داده پردازان زانتکس را از نظر می گذرانید و نسبت به تعرفه طراحی سایت و لیست قیمت طراحی سایت ، آگاه خواهید شد . کوچکترین فایده مشاوره طراحی سایت ، این است که خواسته های شما و امکان و عدم امکان اجرای آن ها به هر یک از دلایل فنی و سایر دلایل ، به صورت شفاف و ساختارمند مشخص می گردد و یک سیر منطقی برای انجام مراحل طراحی سایت ، ترسیم و اجرایی می شود . در واقع با مشخص شدن معیارهای طراحی سایت دلخواه شما ، چارچوب طراحی سایت مشخص شده وباقی موارد اصلاحی ، به پس از اتمام طراحی سایت موکول خواهد شد .

استاندارد‌های زانتٌکس برای طراحی سایت

طراحی خلاقانه (Creative Design)

در طراحی سایت زانتکس یک قانون کلی این است که شگفتی خلق می شود. در لحظه. از وب‌سایتی به وب سایت دیگر. پس خیال‌تان راحت باشد که با چارچوب‌های رایج و ساختارهای کلیشه‌ای دست به طراحی سایت نخواهیم زد. اگر دنبال خاص و متفاوت بودن هستید، نیمی از راه را با هم پیموده‌ایم و همسفر ادامه اش خواهیم شد. باور داریم که طراحی سایت خاص، خواسته مشتریان نیست بلکه حقی است مسلم برای آنان.

واکنشگرا (Responsive)

Responsive و با معنی فارسی واکنش‌گرا به وب سایتی اطلاق می شود که نمایش اجزای آن در صفحه نمایش دستگاه های گوناگون، محتوای یکسانی را نشان دهد . طراحی سایت واکنشگرا سبب شد تا طراحی سایت از نسخه جداگانه موبایل بی نیاز شود. در طراحی سایت ریسپانسیو، سایت ها آمادگی نمایش در مانیتورهای گوناگون و صفحات نمایش با اندازه های مختلف از جمله کامپیوتر و موبایل و تبلت را داشته باشند

کاربر پسند (User Friendly)

داده پردازان زانتکس بر حسب تجربه آموخته است که هنگام طراحی سایت باید چه نکاتی را رعایت کند تا طراحی وب سایت بتواند کاربرپسند نام بگیرد . سایت های دوستدار کاربر ، سایت هایی هستند که تطبیق پذیری زیادی با خواست مخاطب به لحاظ محتوا ، ساختار فنی و ظاهر دارند ؛ زانتکس به شما نشان خواهد داد که طراحی حرفه ای وب سایت ، چگونه رضایت کاربر را به همراه خواهد داشت . شما فقط نظاره گر باشید و همراه!

سرعت بالا (Page Speed)

باورش سخت است اما واقعیت دارد که کاربران وب سایت ها کم حوصله هستند . اگر بارگزاری صفحات وب سایت تنها چند ثانیه دیرتر از آنچه کاربر انتظار دارد رخ دهد ، باید بگوییم که شانس بازدید وب سایت سوخته است . سرعت بارگزاری صفحات فاکتور مهمی در طراحی سایت حرفه ای محسوب می شود . طراحی وب سایت زانتکس ، به خوبی از جزئیات نکات طراحی صفحات سبک آگاه است و این موارد را در طراحی سایت شما به کار خواهد گرفت .

بهینه‌سازی (SEO)

بهینه سازی سایت ، حرف اول و آخر طراحی سایت است . این را بارها قبلاً در مقالات طراحی سایت و پادکست‌های آموزشی طراحی سایت گفته ایم . این را هم گفته ایم که سئو وب سایت‌ها ، سبک واحد ندارد و بهینه سازی سایت بیشتر یک فن تجربی است تا پدیده علمی . با توجه به تغییرات مکرر معیارهای سنجش سئو ، به روز بودن، مؤلفه مهمی برای طراحان وب سایت به شمار می رود که همینجا خیالتان را راحت کنیم : داده‌پردازان زانتکس به روز است .

رابط کاربر راحت (User Interface)

رابط کاربری وب سایت بسیار مهم است ؛ در این حد که دوام و بقای یک سایت به آن وابسته است . سایت هایی که در داده پردازان زانتکس طراحی می شوند ، یک ویژگی مشترک داند به نام رابط کاربری راحت . به زبانی ساده باید گفت رابط کاربری راحت ، کاربر را هنگام استفاده از سایت به دشواری نمی اندازد . از نظم در چیدمان و رنگبندی برخوردار است و با رعایت استانداردهای طراحی سایت ، حس محترم برشمرده شدن را در مخاطب ایجاد می کند .