سامانه های کاربری و نمایندگی پیامک
سامانه های کاربری و نمایندگی پیامک

داده پردازان زانتکس بر بستر توانایی نرم افزاری و اتکا به پشتوانه سخت افزاری موجود ، اقدام به ارائه یکی از قدرتمند ترین سامانه های پیامکی سطح کشور نموده است .
اگر شما از کاربرانی هستید که به خدمات پیام کوتاه و ارسال SMS نیاز دارید یا حتی علاقه مند به آگاهی از راهکارهای سازمانی مبتنی بر پیام کوتاه و قابلیت های آن هستید ، سامانه هوشمند ارسال پیام کوتاه داده پردازان زانتکس به شما کمک می کند تا در راستای این اهداف گام بردارید . 
در رابطه با سامانه های کاربری پنل اس ام اس باید افزود که محیط این نرم افزار های تحت شبکه اینترنت یا اصطلاحاً تحت وب ، بسیار کاربر پسند و ساده طراحی شده است . تمام قسمت های این سامانه به زبان فارسی وساده نوشته شده اند ؛ از این رو کار با این سامانه بسیار راحت است و شما با وارد کردن متن پیام ، تعداد درخواستی پیامک ارسالی و سایر مشخصات ، دستور ارسال را صادر کرده و این سیستم با درصد ارسال موثر بالا ، به شما کمک می کند تا یهترین نتیجه را از ارسال اس ام اس خود دریافت کنید . 
این سامانه های کاربری اس ام اس ، قابلیت ارسال کد پستی ، ارسال به وایبر ، ارسال به تلگرام ، ارسال از روی نقشه ، ارسال بر اساس تفکیک جنسیت ، ارسال بر اساس اپراتورهای کشور ، ارسال بر اساس دائمی و اعتباری بودن خطوط تلفن همراه ، ارسال زمان دار ، ارسال در آینده ، برگزاری مسابقه پیامکی ، برگزاری نطرسنجی ، نوبت دهی ، پشتیبانی پیامکی شماره سریال ، ارسال شماره بلیط هواپیما ، شماره بیمه نامه و بسیاری قابلیت های دیگر را دارند .
به کلیه مشتریان داده پردازان زانتکس که از این مجموعه خدمات طراحی سایت دریافت کرده اند ، یک سامانه هوشمند پیام کوتاه با کلیه امکانات هدیه می شود . 
شایان ذکر است در صورتی که پیام های ارسالی شما چه از نوع پیامکی ، چه از نوع تلگرامی و . . . چنانچه به هر دلیلی به دست مخاطب نرسد  ، اعتبار آن پیام به حساب شما بازگردانده می شود . 
در حال حاضر خطوط 1000 ، 2000 ، 3000 ، 50004 ، 50002 و 021 توسط داده پردازان زانتکس عرضه می شود و امکان استعلام آنلاین خطوط و خرید آنلاین خطوط اختصاصی وجود دارد . 
همچنین چنانچه کسب و کار شما مرتبط با حوزه فناوری های الکترونیکی است و به نوعی امکان ارائه این خدمات در کسب و کار شما وجود دارد ، سامانه های نمایندگی و ریسلری پیام کوتاه داده پردازان زانتکس در خدمت شما هستند تا بر پایه قابلیت های ویژه در نظر گرفته شده در سامانه های هوشمند پیامکی ، به ارائه خدمات پیام کوتاه با در اختیار داشتن یک سایت کامل بپردازید . 
نحوه کار به این صورت است که در ابتدا یک سایت با تمام امکانات فنی و پشتیبانی در اختیار نمایندگان قرار می گیرد که هیچ نامی از داده پردازان زانتکس در آن وجود ندارد و نمایندگان می توانند به صورت مستقل به فروش سامانه های پیام کوتاه بپردازند . 
جالب است بدانید که به جز پرداخت هزینه اندک اولیه ، نمایندگان زانتکس هیچ هزینه ای بابت فروش پنل های کاربری به زانتکس نمی پردازند و تمام درامد حاصل از فروش پنل اس ام اس متعلق به خود آنان خواهد بود . 
از دیگر امکانات ویژه ای که برای سامانه های نمایندگی در نظر گرفته شده است ، این است که نمایندگان داده پردازان زانتکس ، هر پیام کوتاه را با قیمت ارزان تری نسبت به کاربران خریداری می کنند .
یادآور می شود کلیه سامانه های نمایندگی و کاربری داده پردازان زانتکس ، مجهز به سیستم تیکتینگ با قابلیت بارگذاری فایل هستند . ارتباط دوسویه چه بین کاربران و نمایندگان ، چه بین کاربران و زانتکس و چه بین نمایندگان و زانتکس به راحتی برقرار است و در خارج از ساعات اداری نیز امکان ارتباط با مخاطب وجود دارد .
همچنین ، کلیه سامانه های نمایندگی پیامک زانتکس و کلیه پنل های کاربری زانتکس ، قابلیت اتصال به انواع سایت ها را دارند . خدمات سایت یا اصطلاحاً web service این امکان را در اختیار سایت ها می گذارد تا با اتصال این افزونه های پیامکی زانتکس به سایت خود ، اطلاعاتی را برای مخاطبین سایت ( عموماً شماره فاکتور و اطلاعات خرید و وضعیت سفارش در سایت های فروشگاهی ) ارسال کنند . 
خواهشمند است جهت استعلام قیمت هر کدام از موارد مرتبط با سامانه های کاربری و نمایندگی پیام کوتاه داده پردازان یا طرح سوالاتی که در این مقاله پنل اس ام زانتکس به آن پرداخته نشد ، با کارشناسان داده پردازان زانتکس تماس حاصل فرمایید .