تبلیغات در تلگرام
تبلیغات در تلگرام

تلگرام هم یکی دیگر از نرم افزارهای ارتباطی است که سرعت افزایش کاربرانی که به آن می پیوندند زیاد است . جالب است بدانید تلگرام از زمان انتشار اولیه خود تا حد اقل پایان سال 2016 میلادی ، برای تبلیغ خود ، هزینه ای پرداخت نکرده است و محبوبیتش را مدیون کارامدی خود بوده است . 

آنچه در تلگرام بسیار خوشایند کاربران واقع شده ، این است که تلگرام امکان استفاده از خود را به اشکال متنوعی به مخاطبان داده است . موبایل بر بستر اندروید و آی او اس ، کامپیوتر بر اساس نرم افزار و صفحه وب سایت . این شاید مهم ترین دلیل گسترش کاربری تلگرام باشد . 

تلگرام در ایران بسیار محبوب است و علیرغم انتشار آمارهای ضد و نقیض ، تا تابستان 2016 حدود 18 میلیون کاربر ایرانی دارد . صحت این آمار محل تردید است و ممکن است دقیق نباشد . اما دشوار نیست که بخواهیم به محبوبیت این شبکه پیام رسان در ایران پی ببریم .

کانال های تلگرامی ایران در حال افزایش دادن اعضای خود هستند و این زمینه کاربری تجاری آن ها را فراهم می کند . تبلیغات در تلگرام ، یک دنیای تجاری منحصر به فرد است . همیشه ترفندهایی برای تقلب در این زمینه ها وجود دارد اما این بدان معنا نیست که این روش ها کارامد نباشند و بازدهی نداشته باشند .

داده پردازان زانتکس ، خدمات تبلیغات در تلگرام را نیز ارائه می کند . داده پردازان زانتکس به واسطه در اختیار داشتن شبکه ای از کانال های تلگرام با موضوعات مختلف ، این آمادگی را دارد تا به کسب و کارهای گوناگون خدمات ارائه کند . 

کاربران کانال های تلگرام از وفاداری کمتری در مقایسه با اینستاگرام برخوردار هستند و ریزش اعضای کانال های تلگرام ، زیاد است . هرچند که تلگرام به اندازه اینستاگرام فضای لوکس و فانتزی ندارد و می شود با امیدواری بیشتری به معرفی خدمات یا فروش خدمات  در تلگرام پرداخت . 

در رابطه با قیمت تبلیغات تلگرامی هم باید گفت که هیچ تعرفه رسمی و ثابتی در این زمینه وجود ندارد . تعیین کننده قیمت در کانال های تلگرام ، تعداد اعضا ، کیفیت اعضا ( به این معنی که چه محتوایی ارائه میکنند . مثلاً طنز ، تکست ، پزشکی ، دانستنیها و  . . . ) ، سابقه فعالیت چنل تلگرام و تعداد بازدید پست ها می باشد .

در صورتی که قصد دارید نسبت به تبلیغ در تلگرام اقدام کنید ، با داده پردازان زانتکس تماس حاصل فرمایید .