تبلیغات در اینستاگرام
تبلیغات در اینستاگرام

اینستاگرام . یک نرم افزار برای به اشتراک گذاردن تصاویر . نرم افزاری محبوب که سرعت رشد تعداد کاربرانش بسیار زیاد است . از اینستاگرام استفاده های تجاری هم می شود . به این شکل که گاهی اینستاگرام به پیک تبلیغاتی تبدیل می شود ؛ یعنی از آنجا که در ذات و ماهیت خود نوعی از رسانه بودن را دارد ، به همین دلیل استفاده تجاری و تبلیغاتی از آن امری طبیعی است . 

در کشور ما ایران ، آمارهای گوناگونی از تعداد کاربران اینستاگرام در ایران منتشر شده است . در هر صورت تعداد کاربران اینستا در ایران کم نیست . شاید حدود 5 میلیون کاربر اینستاگرامی بنا به یکی از آمارهای غیر رسمی در ایران و جود دارند و شاید کم تر و شاید هم بیشتر . 

درباره بازدهی تبلیغات اینستاگرام باید گفت که تمام مشاغل ، کالاها و خدمات را نمی توان در اینستاگرام تبلیغ کرد ؛ زیرا اینستاگرام یک شبکه مجازی لوکس ، فانتزی ، جوان پسند و غیر رسمی است . لذا نمی توان از آن انتظار داشت که تبلیغات خشک و رسمی ، موارد تجاری صرف و خشک ، نامرتبط با رده سنی جوانان و نوجوانان ، خدمات و موارد مشابه از تبلیغ در اینستاگرام نتیجیه بگیرد . بسیار بعید است که کسی برای یافتن خدمات لوله کشی از تبلیغاتی که در اینستاگرام دیده استفاده کند . در طرف مقابل ، به دلیل ویژگی های اینستاگرام ، فروش لباس ، زیورآلات و . . . شاید بتواند بسیار موفق باشد . باز هم جمله تبلیغاتی را مرور میکنیم : هر تبلیغاتی مناسب هر کسب و کاری نیست .

کاربران صفحات اینستاگرام در مقایسه با کاربران کانال های تلگرام ، ماندگار تر و اصطلاحاً وفادارتر اند . یعنی ریزش دنبال کننده در صفحه اینستاگرام ، کمتر از کانال تلگرام است . 

داده پردازان زانتکس با توجه به در اختیار داشتن صفحات اینستاگرام متعدد در زمینه های گوناگون ، می تواند تبلیغات در اینستاگرام را بر عهده بگیرد . با توجه به تنوع موضوعات صفحات اینستاگرام و تجربه داده پردازان زانتکس ، برنامه تبلیغات در اینستاگرام تنظیم می شود . یعنی به صورت منسجم و از قبل تعیین شده ، برنامه تبلیغات در اینستاگرام تنظیم شده و اجرا می گردد . پیش از این می توانید از تعرفه تبلیغ در اینستاگرام و قیمت تبلیغات در اینستاگرام اطلاعات کسب کنید .  

اگر شما هم قصد تبلیغ در اینستاگرام را دارید یا تصمیم گرفته اید از طریق اینستاگرام ارتباط دوسویه ای با جامعه مخاطبین خود داشته باشید ، خواهشمند است ضمن تماس با کارشناسان داده پردازان زانتکس ، از شرایط تبلیغات در اینستاگرام ، ویژگی های تبلیغات در اینستاگرام و قیمت تبلیغات در اینستاگرام آگاه شوید .