بهینه‌سازی و سئو(SEO)
بهینه‌سازی و سئو(SEO)

به جای بهینه سازی وب سایت که اختصاراً SEOنامیده می شود ، بهتر است بگوییم حرف اول و آخر طراحی سایت . این روز ها بهینه سازی سایت برای موتور جستجو ، در صدر شاخص های طراحی سایت قرار دارد . در واقع سایتی که محتوای آن برای موتورهای جستجو بهینه سازی نشده باشد را شاید به جرأت اصلاً نتوان نام سایت بر آن نهاد . همین طور مجموعه طرای سایتی که بهینه سازی را در پکیج های طراحی وبسایت خود نداشته باشد نمی توان به عنوان طراح سایت پذیرفت . بله . این دنیای هر روز در حال پیشرفتی است که با گذشت زمان ، استانداردهای با سطح بالا را به کل جامعه جهانی تحمیل می کند و جاماندگان از این غافله ، قطعاً حرف مؤثر برای گفتن نخواهند داشت .

داده پردازان زانتکس بر حسب قرارداد طراحی سایت تنظیم شده ، به انجام سئوی تخصصی سایت های در دست اجرا می پردازد . زانتکس با تکنیک های جدید سئو آشنایی دارد و طبق آخرین الگوریتم گوگل ، سایت ها را سئو می کند یا همان بهینه سازی .

خوب است بدانید سئو مجموعه ای از تکنیک های به هم پیوسته است و در مجموع ، هدف آن رساندن وب سایت به جایگاهی قابل قبول در رتبه های جستجوی موتور جستجو است . سئو سبک دارد . یعنی این که هر کدام از مجموعه های طراحی وب سایت ، سبک خاصی از سئو کردن سایت ها را دنبال می کند و اتفاقاً در همین نقطه ، تمایز طراحی سایت ها مشخص می شود . سئو برای پرواز کردن سایت نیست . سئو از سایت شما عقابی تیزپرواز می سازد . شما با طرح خواسته خود مبنی بر این که تمایل دارید با جستجوی کدام واژه ها در معرض دید مخاطبان بالقوه سایت خود قرار بگیرید ، وضعیت کار ویژه ای که قرار است روی سایت شما صورت پذیرد را تعیین می کنید . هر قدر سئو بهتر ، قوی تر و با استمرار بیشتر در طول زمان اجرا شود ، خروجی آن برای یک فعالیت یا کسب و کار پررنگ تر خواهد بود .

 

هر چند که حضور رقبا در کسب و کار های یکسان و میزان فعالیت و هزینه کرد آنان برای سئو در ثمربخشی و نتیجه دادن سئو موثر است ، اما دقیقاً همینجاست که مزیت رقابتی طراحان سایت ، رخ می نماید و ما داعیه آن را داریم که یکی از بهترین مجموعه ترفند ها و راهکار های سئو در داده پردازان زانتکس به کار گرفته می شود .